תיקון מחשבים ניידים

לחץ לפרטי כותב המאמר

ריפר לאב הינה מעבדה לתיקון מחשבים בתל אביב, לכל שאלה התקשר 03-54065555 ונציג ישמח לעזור לך

16/03/2018

במאמר זה נלמד היכן ניתן לאתר שירות תיקון מחשבים ניידים איכותי אשר יחזיר את המחשב שלכם למסלול. האם גם המחשב שלכם סובל מבעיות זיכרון והמסך הכחול של WINDOWS מתריע על כך כל מספר דקות? גם המחשב שלכם כבר לא מכיל סוללה שעובדת באופן עצמאי? ישנן בעיות במקלדת או בעכבר ה TOUCHPAD? ניתן לגשת עם המחשב שלכם לשירות אמין וזול שיבצע תיקון מחשבים ניידים גם עבור מחשבי ה PC שלכם.

טיפול בבעיות זיכרון


ייבדקו רכיבי הזיכרון הנוכחיים. במידה ויימצאו תקינים המחשב ככל הנראה סובל מבעיית חוסר זיכרון RAM. תתבצע הוספה של MEMORY SLOTS לתוך חומרת המחשב. ככלל, כיום מומלץ להסתובב על מחשבים ניידים בהם יש לפחות 6-8 ג`יגבייט RAM על מנת להימנע מתרחישים אלה. במקביל, תתבצע גם בדיקה עבור הכוננים הקשיחים אשר יוחלפו ויגובו במידה ויש בהם בעיה.


טיפול בבעיות חומרה מורכבות


בעיות במעבד או בלוח האם יצריכו המתנה ממושכת יותר והשארה של המחשב במעבדה לזמן רב. בחנותנו כבר נתקלנו במספר תרחישים בהם המעבדים חדלו לעבוד, וה CPU לא שידר תגובה. במסגרת תיקון מחשבים ניידים הצליחה החנות להחזיר את המחשב למסלול. יש לקחת בחשבון שחשוב תמיד לגבות את המידע שלכם על התקנים חיצוניים, שכן תיקונים כאלו מסתיימים לא פעם במחיקת המידע שהיה על המחשב שלכם. ניתן למצוא כוננים קשיחים חיצוניים בני 500Gb, 1TB ואף גדולים מכך במחירים נגישים באופן יחסי.


התקנה מחדש של מערכת ההפעלה


לעתים, תידרשו להתקין מחדש את מערכת ההפעלה. התקנה זו אינה מסובכת אך היא עלולה, בדומה לתרחיש הקודם, למחוק לכם את המידע שעל המחשב. חשוב לגבות את המידע על כונן קשיח חיצוני בטרם ביצוע ההתקנה מחדש.


טיפול ברכיבי חומרה חיצוניים


לעתים תוכלו לחוש בבעיה באופן מיידי: אותיות מסוימות במקלדת לא יעבדו, ה TOUCHPAD לא יזוז ולא יגיב, ועוד. ניתן לטפל בקלות בבעיות אלו ולהתקין חלקי חילוף כלאחר יד. לעתים, אם מדובר במחשבים ישנים, ייתכן כי ייקח זמן רב מעט לאתר את החלקים ולהתקינם על המחשב.

חזור למאמרים