מחשב נייד מומלץ

לחץ לפרטי כותב המאמר

אם חשבתם לקנות מחשב נייד ואתם רוצים המלצה נשמח לעזור לכם, במאמר זה לא נסקור איזה מחשב נייד מומלץ ולא נקבע האם כדאי לרכוש 4 גיגה זיכרון או 8 גיגה זיכרון או אפילו 32 גיגה, הפרמטרים האלה נקבעים באופן אינדיבידואלי המטרה של המאמר היא להמליץ על המותג DELL ולהסביר את הבחירה במותג.

16/11/2016

אז מה הביא אותנו להמליץ על המותג DELL כמחשב הנייד המומלץ ביותר.

והתשובה לכך היא 2 סיבות מרכזיות

1. שירות ואחריות &ndash השירות שתקבלו במרכז התמיכה של DELL הוא הטוב מבין כל החברות, והאחריות? רוב המחשבים של DELL מגיעים כסטנדרט עם 3 שנים אחריות לעומת חברות אחרות שמגיעים כסטנדרט עם שנה אחת ויש צורך להרחיב אם מעוניינים, שימו לב שמרכז התמיכה אין הכוונה למעבדת התיקונים ששם תקבלו את אותו היחס כמו ביתר מעבדות התיקונים, הכוונה לנציג שעונה לך כאשר אתה מתקשר לקבלת שירות ראשוני בעת תקלה (מעבדת התיקונים היא שירות חיצוני שDELL רוכשת)

2. היציבות של המחשב, מחשב נייד שאנו קונים הוא לשנים רבות אינני רוצה לקנות מחשב נייד ולגלות שאחרי שנה וחצי הוא הפסיק לעבוד, יחד עם זאת בעולם הטכנולוגי שאנו חיים, אם קניתי מחשב סטנדרט ומטה, בתוך שנה וחצי עד שנתיים מקסימום המחשב יהיה מיושן ואיטי, וזה בסדר, אבל המחשב יעבוד, ויעבוד טוב, אבל יהיה איטי, ולמה אני מתכוון? ישנם מחשבים שאחרי שנה וחצי כאשר תעמיסו עליהם הם יקרסו, מניסיון שלי ב DELL גם אחרי שהמחשב מתיישן אחרי שנתיים ושלוש, עדיין בהעמסה המחשב לא יקרוס אלא יעבוד יותר לאט, הדבר מעיד על רמת חומרה גבוה.

דירוג עשרת החברות שמייצרות מחשבים ניידים על פי דעתנו:

כמובן שAPPLE היא הראשונה אך מפאת העלות איננו מצרפים אותה לרשימה שכן מחשב חדש של אפל עולה בארץ 11-15 אלף ₪. 

1. DELL
2. HP
3. IBM
4. LENOVO
5. ASUS
6. TOSHIBA
7. ACER
8. Fujitsu
9. SONY
10. MSI
המאמר נכתב בתאריך 16/11/16 על ידי טכנאי מחשבים בעל ותק משנת 2001.

חזור למאמרים