לא טוב לך? קנה באייבורי קנה ב-KSP איפה שבא לך.

לחץ לפרטי כותב המאמר

אז ככה אני מוכר מחשבים, כבר כ-8 שנים בצורה עצמאית ולפני זה הייתי מוכר מחשבים כשכיר, בנוסף למי שעוד לא מכיר אותי אני טכנאי מחשבים, בונה אתרים ( ברמת קוד ) ומקדם אתרים, יש לי משרד בכ"ס שמונה שלושה עובדים ביחד איתי ומקווים להתרחב.

09/03/2017

אחד הבעיות שהכי מפריעות לי במכירת מחשב זה דווקא אצל לקוחות שלא קבועים, כאלה שמזדמנים, כאלה שחבר שלח, ואם לא היה חבר באמצע, הייתי אומר לרובם וואלה לך קנה באייבורי אח שלי, הכי טוב בשבילך אייבורי.

רק השבוע היה לי לקוח שהתקשר אלי ואמר לי איך הבאת לסבתא שלי מחשב במחיר הזה, 2300 ₪ מחשב DELL כולל 3 שנים אחריות וכולל מערכת הפעלה מקורית מעבד i3 (דור 7) זיכרון 4 גיגה ודיסק קשיח 1TB, וואלה מה אתה מבין? מוכרים לכם מחשבים בני שנתיים ויותר ואתם קונים, ואח"כ מתלוננים ובוכים, הבאתי לסבתא שלך מחשב פצצה, כולל זה שהלכתי לסבתא שלו שמתי לה את המחשב ישבתי איתה שעה בשביל לחבר לה את המחשב לרשת האלחוטית ולהסביר לה איך מכבים את המחשב בוינדוס 10, וכל הטוב הזה רק 2300 ₪ חברים.

לאחר שאמרתי לו תשמע תשמע תשמע, סבתא שלך קיבלה מחיר פצצה ושירות פצצה, ואם יש לך בעיה אז שסבתא שלך תתקשר אלי, הוא ישר שלף את הקלף האולטימטיבי הישראלי, אז אנחנו נחזיר לך את המחשב, חביבי, אתה לא יכול להחזיר לי את המחשב ולא נעלים, החוק אומנם מאפשר לך להחזיר מוצר חשמל בתוך 14 יום אבל בתנאי שהוא באריזה המקורית שלו ולא השתמשו בו, מבחינתי אם נפתחה האריזה השתמשת ובוא נלך עם זה גם לבית המשפט, זה מה שיש לי להגיד.

בקיצור מהון להון ורק בגלל שיש לי 3 לקוחות במשפחה שלו אחרת הייתי מגלגל אותו מזמן מהמדרגות, נתתי לו את דגם המחשב והוא ביקש לבדוק, הוא מצא אותו באייבורי ב2245, אתם קולטים 55 ₪ יותר זול ובגלל זה הוא מבלבל לי את המוח, אני באתי התקנתי, הסברתי וכל זה בשביל 55 ₪? אם הייתי יודע הייתי גובה מסבתא שלו לפחות 2400-2450.

חזור למאמרים